Laptop menteşe tamiri ve değişimi konusunda  bugüne kadar bir çok kurum, şiket ve binlerce son kullanıcıya notebook menteşe tamiri, değişimi ve yedek parça satışı konusunda çözüm sunmuş kurumsal bir bilişim firmasıdır.

Bizler; 1999′ dan itibaren 20 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimimiz ile, bozulmuş yada herhangi bir nedenle zarar görüş; Asus, Toshiba, Lenovo, Dell, Acer, Hp, Sony Vaio, Msi, Casper, Samsung, Exper, Packard Bell, Grundig, Vestel, Arçelik, Monster ve diğer tüm markaların laptop menteşe tamiri ve değişimi işlemini en uygun fiyatlara ve 6 ay işçilik garantisi ile yapmaktayız.

Dizüstü bilgisayarlarınızın arıza tespit işlemini ücretsiz yapıyoruz. Müşterilerimize arıza ve fiyat bilgisi vermeden ve onay almadan laptop tamiri yapmıyoruz.

Laptop Menteşeleri Nasıl Kırılır ?

Zamanla sertleşen laptop menteşeleri sürekli açıp kapamaya bağlı olarak kırılabilmektedir. Normalde notebook kapaklarının iki ucundan ya da ortasından dengeli şekilde baskı uygulanarak açılıp kapatılması gerekir. Ancak sürekli tek bir uçtan açıp kapatma sebebiyle menteşeler zamanla kırılmakta ya da kasaya bağlandıkları mekanizmayı çatlatıp bozmaktadır.

Laptop Menteşe Tamiri Nasıl Yapılır ?

Öncelikle servisimize gelen dizüstü bilgisayarınız incelenir ve çoğunlukla bilgisayarınız menteşe değişimine gerek kalmadan tamir ile kurtarılır. Çünkü genellikle sizin aklınıza ilk gelen şey menteşelerin kırıldığıdır. Fakat çoğu zaman menteşeler kırılmaz kasaya bağlı oldukları plastik aksam kırılır. Bu nedenle cihazınıza kasa tamiri yapılması gerekir. Bazı durumlarda ise menteşe ve kasa her ikisi birden kırılabilir. Bu yüzden cihazınıza öncelikle arıza tespiti yapılması gerekmektedir.

laptop menteşe değişimi

laptop menteşe tamiri istanbul


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir